Planując dynamiczny rozwój naszego portalu, rozpoczynamy nabór do redakcji Szczecinek112 – jednego z największych portali ratowniczych na Pomorzu Zachodnim. Kto wie, może czekamy właśnie na Ciebie?

Poszukujemy przede wszystkim osób chętnych do współpracy mieszkających na terenie powiatów: szczecineckiego, koszalińskiego, człuchowskiego, złotowskiego, drawskiego lub świdwińskiego. Liczymy na nawiązanie współpracy z osobami otwartymi na pracę w grupie, pasjonatami ratownictwa oraz miłośnikami videofotografii. Mile widziani będą członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych.

Oferujemy:
– możliwość sporego rozwoju osobistego
– gwarancję wielu ciekawych kontaktów i znajomości
– praktykę w mediach pisanych, telewizyjnych i społecznościowych…
– …oraz przede wszystkim możliwość zasmakowania niesamowitej atmosfery, również w czasie wspólnych wyjazdów

Zgłoszenia prosimy podsyłać na adres: redakcja@szczecinek112.pl, w temacie wpisując: Rekrutacja Szczecinek112. Prosimy w treści zawrzeć podstawowe informacje o sobie – miejsce zamieszkania, hobby oraz choć jedno zdanie na temat dlaczego właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszej ekipy. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2023 roku.

Dwa słowa o nas:
Szczecinek112 to portal informacyjny, którego początki sięgają jeszcze 2017 roku. Jesteśmy m.in. inicjatorem akcji społecznej Strażacki Konwój Świętego Mikołaja, współpracujemy na szeroką skalę z lokalnymi samorządami, firmami i portalami oraz tworzymy profesjonalne materiały tekstowe, fotograficzne oraz video. A to tylko ułamek naszej działalności…


DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!
Twój talent, nasza siła – razem tworzymy sukces

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

By Jakub Łosek

redakcja@szczecinek112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *