fot. KM PSP ŚWINOUJŚCIE

19 czerwca 2023 r. w Komendzie Miejskiej PSP w Świnoujściu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Komendant Miejski PSP w Świnoujściu st. kpt. Marek Wieczorek podpisał stanowisko w zakresie ochrony przeciwpożarowej w sprawie zgodności wykonania Tunelu pod Świną z projektem budowlanym.

Na podstawie wyników przeprowadzonych czynności kontrolnych, prób oraz przedstawionej dokumentacji nie wniesiono sprzeciwu ani uwag w sprawie uzyskania pozwolenia na użytkowanie Tunelu pod Świną. Niniejszy dokument stwierdza, iż Tunel pod Świną został wykonany zgodnie z projektem oraz wymaganiami ochrony przeciwpożarowej, co pozwala na dalsze procedowanie czynności zmierzających do otwarcia tej ważnej inwestycji. Powyższe było możliwe po trwających od 9 czerwca 2023 r. czynnościach kontrolnych przeprowadzonych z dużym zaangażowaniem przez zespół wykwalifikowanych funkcjonariuszy, który powołał Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki PSP.

W uroczystości podpisania stanowiska uczestniczyli:

– Pan Janusz Żmurkiewicz – Prezydenta Miasta Świnoujście,

– Pan Piotr Flisiak – Dyrektor Kontraktu,

– Pan Paweł Szynkaruk – Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich.

Prezydent Miasta Świnoujście oraz Dyrektor Kontraktu otrzymali od komendanta miejskiego pamiątkowe pióra wieczne, którymi został podpisany dokument.

Materiał prasowy KM PSP Świnoujście

st. kpt. Marek Wieczorek podpisuje stanowisko ws. tunelu w Świnoujściu

By Jakub Łosek

redakcja@szczecinek112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *