19 czerwca, to dla nas ważna data, bowiem tego dnia, w 2020 roku utworzyliśmy portal informacyjny Szczecinek112. Dziś obchodzimy 3 lata działalności. Z tej okazji szykujemy dla Państwa wiele niespodzianek.

Rozpoczęliśmy z ideą przybliżenia mieszkańcom zaplecza działań służb ratowniczych z regionu. Jednak biorąc pod uwagę nasz dynamiczny rozwój przerodziło się to w prowadzenie profesjonalnego serwisu informacyjnego, nie tylko relacjonującego wydarzenia ratownicze. Rozpoczęliśmy akcję organizacji Strażackiego Konwoju Świętego Mikołaja. Na bieżąco staramy się wspierać jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego czy modernizację remiz. To wielkie osiągnięcia, o których kilka lat temu nawet byśmy nie pomyśleli.

Nadszedł również czas kiedy możemy poinformować, iż w tym roku ponownie przez nasz region przejedzie Strażacki Konwój Świętego Mikołaja. Trzecia edycja przedsięwzięcia będzie jeszcze bardziej widowiskowa, zorganizowana na wysokim poziomie we współpracy z jednostkami ochrony przeciwpożarowej jak też samorządami.

Na trzecie urodziny uruchamiamy stronę internetową – szczecinek112.pl. Od dziś będziemy mogli przekazywać Państwu informacje za pośrednictwem profesjonalnej witryny. Jednak nie pozostawiamy mediów społecznościowych. Tam również prężnie będziemy się rozwijać.

Nie zapomnieliśmy o fanach materiałów video. Uruchamiamy nowy format programów – W OGNIU PYTAŃ. Porozmawiamy w tej serii z inspirującymi i ciekawymi osobistościami zarówno ze świata pożarnictwa jak też ratownictwa. Premiera pierwszego odcinka już dziś, 19 czerwca o godzinie 20:00 na kanale YouTube, Facebooku, ale również stronie internetowej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy są z nami, wspierają nas, kibicują i podsuwają kolejne pomysły unowocześniania tworzenia newsów portalu Szczecinek112. Dojście do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy nie byłoby możliwe, gdyby nie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych – nie tylko z powiatu szczecineckiego, ale też jego okolic – samorządy, organizacje, ekipa Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Oddział Szczecinek czy zespół organizujący Strażacki Konwój Świętego Mikołaja. Za ciągłą współpracę i realizację wspólnych projektów dziękujemy zaprzyjaźnionym mediom, a w szczególności redakcji GRYF.tv, Remiza.pl – Polski Serwis Pożarniczy oraz zespołom okolicznych portalów ratowniczych.

Cieszymy się, że jesteście z nami i obiecujemy, że będzie tylko lepiej!
Drodzy Czytelnicy, bez Was nie byłoby to możliwe.

Idziemy do przodu, po kolejne szczyty.

ZESPÓŁ SZCZECINEK112

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:

By Jakub Łosek

redakcja@szczecinek112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *