Strażacy z województwa wielkopolskiego jak co roku włączają się w akcję finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku przebiega pod hasłem „Płucom po pandemii”. Zachęcamy do skorzystania z wydarzeń oraz aukcji, które przygotowali dla Państwa.

Już 28 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W imieniu strażaków zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia. W wielu miejscowościach zostaną przeprowadzone pokazy oraz rozmowy na temat zagrożeń oraz pierwszej pomocy. W Gostyniu, Kępnie czy Lesznie strażacy rozstawią stoiska, przy których będą prezentować swoje stroje oraz wozy. W kinie „Przedwiośnie” w Krotoszynie prezentowany będzie symulator zagrożeń pożarowych w budynku mieszkalnym. Podobna symulacja będzie miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 4 w Obrzycku. W Dobrzycy natomiast organizowane zostaną mecze piłki nożnej oraz siatkowej.

Ciekawą aukcję wystawili strażacy z PSP Złotów – voucher na Dzień w Straży Pożarnej w Złotowie. Vouchery będzie można wylicytować 28 stycznia w wielu ośrodkach, m.in. w OCK w Okonku czy Zespole Szkół w Tarnówce.

Zapraszamy!

Zdjęcia: PSP Złotów

(NM)

By Nikola Matczak

redakcja@szczecinek112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *