Duży ruch na drogach i pośpiech turystów powodują w regionie dużą ilość wypadków i kolizji. Jest pierwsza ofiara śmiertelna wypadku w okresie wakacyjnym w naszym powiecie. Również dziś służby miały pełne ręce roboty. Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło dziś po godzinie 12:00 na DK-20 przed miejscowością Drzonowo (gm. Biały Bór).

Jak udało nam się ustalić z niewyjaśnionych dotąd przyczyn czołowo zderzyły się dwa pojazdy – oba marki Opel. Podróżowały nimi cztery osoby, którym pomocy udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia, a następnie przetransportowano do szpitala w celu dalszych badań.

Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia – droga w trakcie działań była zablokowana. Utrudnienia na trasie Szczecinek – Biały Bór mogą potrwać jeszcze kilka godzin. W działaniach uczestniczyły cztery zastępy straży pożarnej: dwa zastępy z OSP Biały Bór i zastęp z JRG Szczecinek oraz OSP Drzonowo. Na miejscu zjawił się również Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Szczecinku oraz Zastępca Dowódcy JRG Szczecinek.

ZOBACZ TAKŻE:

Zdjęcia: KP PSP Szczecinek, KPP Szczecinek, OSP Drzonowo

(J.Ł.)

By Jakub Łosek

redakcja@szczecinek112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *