Człuchowska policja wyjaśnia okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczorajszego wieczoru, 26 lipca na drodze wojewódzkiej nr 201 w okolicach miejscowości Breńsk (gm. Rzeczenica). Motocykl zderzył się tam ze zwierzyną leśną. Niestety 31-letni kierowca zmarł na miejscu.

Zgłoszenie o wypadku drogowym między Rzeczenicą, a Czarnem w powiecie człuchowskim służby otrzymały około godziny 21:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący motocyklem Kawasaki poruszał się DW-201, kiedy nagle na drogę wybiegła łania. Mimo walki o jego życie prowadzonej przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego mężczyzny nie udało się uratować.

ZOBACZ GDZIE DOSZŁO DO ZDARZENIA:

– Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji i przeszukaniu pobliskiej okolicy. Ustalono, że mężczyzna podróżował sam – informuje KP PSP w Człuchowie.

Droga w trakcie prowadzonych działań była zablokowana do późnych godzin nocnych. Człuchowscy policjanci apelują o rozsądek na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze oraz własnych umiejętności.

To trzeci wypadek ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło od początku wakacji na terenie powiatu człuchowskiego.

ZOBACZ POLICYJNĄ MAPĘ ŚMIERTELNYCH WYPADKÓW DROGOWYCH

Zdjęcia: KP PSP Człuchów, OSP Rzeczenica, KPP Człuchów

By Jakub Łosek

redakcja@szczecinek112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *