Grudzień to magiczny czas pełen refleksji oraz świątecznej zawieruchy. Okres, który jest idealną okazją, aby pojednać się z bliźnimi oraz cieszyć się ich miłością. Strażacy z PSP w Szczecinku po raz kolejny pokazali swoje dobre serca i udali się do szczecineckiego szpitala w celu przekazania upominków najmłodszym pacjentom, którzy z rożnych przyczyn nie mogą spędzić tego magicznego czasu w gronie najbliższych.

Pomysł narodził się z chęci pomocy dzieciom z oddziału pediatrycznego, które spędzają tam swój świąteczny czas. Została ogłoszona dobrowolna zbiórka pieniędzy, za które zrobiliśmy piękne prezenty świąteczne dla dzieci przebywających w szpitalu

– przekazują inicjatorzy akcji.

11 grudnia 2023r. Szczecineccy strażacy z workiem prezentów odwiedzili oddział pediatryczny szpitala w Szczecinku, aby przekazać upominki najmłodszym pacjentom przebywającym na oddziale. Oprócz prezentów strażacy przywieźli ze sobą również świąteczne drzewko ufundowane przez właściciela plantacji choinek DANKO z Gwdy Wielkiej, które przyzdobili razem z dziećmi.

(N.M.)

By Nikola Matczak

redakcja@szczecinek112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *