xr:d:DAFx-Sgd83Q:35,j:146790516044729582,t:24040118

W świąteczne popołudnie, 1 kwietnia około godziny 13:40 służby zostały poinformowane o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 11 między miejscowościami Wierzchowo, a Bobolice, na wysokości miejscowości Janowiec.

Jako pierwsze na miejsce dotarły zastępy z OSP Bobolice. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym wspierając następnie działania Zespołów Ratownictwa Medycznego. Jak się okazało doszło tam do zderzenia trzech pojazdów marki Honda, Fiat i Peugeot.

ZOBACZ GDZIE DOSZŁO DO ZDARZENIA:

Do szpitala w celu dalszej hospitalizacji trafiły trzy osoby. Łącznie do zdarzenia zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej – z JRG-2 Koszalin, OSP Bobolice i OSP Wierzchowo – trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policję, która bada okoliczności w jakich doszło do wypadku.

Poszkodowani tym samym proszą o pomoc okolicznych mieszkańców. Po całym zajściu z miejsca zbiegł pies z jednego z pojazdów. Osoby które będą miały informacje gdzie znajduje się zwierzak proszone są o kontakt z właścicielem – 501470427.

Zdjęcia: OSP Bobolice

(J.Ł.)

By Jakub Łosek

redakcja@szczecinek112.pl

One thought on “Groźny wypadek między Wierzchowem, a Bobolicami – w szpitalu trzy osoby”
  1. Osobę, która ucierpiała w tym wypadku lub jej rodzinę proszę o kontakt. Przekażę przydatne w sprawie informacje – 609515300

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *